Prachtige Belle Epoque woning op 50 meter van het strand.
Referentie: Rog2
Rogierlaan 2, 8370 Blankenberge
Slaapkamers: 3
Oppervlakte: 77m²
€475 000
Deze geklasseerde ruime woning met 360 m² bruikbare vloeroppervlakte is gelegen in het centrum van Blankenberge en op 50m van het strand. Ideaal als woonst of als tweede verblijf.Het energielabel is C met een score van 202 kwh/m². De elektrische installatie is Conform.
Indeling: Gelijkvloers: Eetplaats en keuken voorzien van alle toestellen. Toilet. Op de eerste verdieping: Living en grote master bedroom met bijhorende badkamer en toilet. Op de tweede verdieping: Slaapkamer met bijhorende living of bureel en badkamer met toilet. Die living kan ook dienst doen als bijkomende slaapkamer. Op de derde verdieping kunnen er nog slaapkamers ingericht worden. In de kelderverdieping : living met keuken en slaaphoek met bijhorende badkamer.
Eigenschappen van pand
- Airco: warmtepompen met dubbele functie
- Elektrische installatie: Konform
- Badkamer: 3
- Bewoonbare oppervlakte: 360 m²
- Beschikbaarheid: bij akte
- Haard: gelijkvloers
- Verwarming: met warmtepompen en haard
Energieprestatiecertificaat (EPC)
UC 20210811-0002450349-RES-1
Stedenbouwkundige inlichtingen
-
Bestemming :
Woongebied met een culturele, historische en/of esthetische waarde
-
Stedenbouwkundige vergunning :
Vergunning uitgereikt
-
Dagvaardingen :
Geen dagvaarding uitgebracht
-
Voorkooprecht :
Geen voorkooprecht
-
Verkavelingsvergunning :
Geen verkavelingsvergunning
-
Erfgoed :
van toepassing
Terug naar overzicht
Meer info of advies nodig over Prachtige Belle Epoque woning op 50 meter van het strand.?U kan ons steeds telefonisch contacteren op 056/21.76.10 of vul ons contactformulier in.